Listopad 2012

Ten pes je prostě magor ! | 30.listopadu 2012

30. listopadu 2012 v 20:59 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojky..

Zdroj obrázku: internet

Tak se mi povedlo dnešek přežít a biologii nějak napsat, i když se obávám, že jsem zaměnila meiózu s mitózou, no nejsou ty názvy ale matoucí ? :D Jestli jsem to tam opravdu spletla, tak se nechávám další hodinu na opravu, protože tu látku umím a nebudu z ní mít zbytečně špatnou známku.

Jinak byl dnešek v pohodě. Největší sranda o angličtině a KCGP :D Měli jsme dělat nějaká cvičení na základě přečteného článku, nám se to s kámoškou ale nechtělo číst, takže jsme kecaly a dělaly blbosti z čehož jsme měly neuvěřitelný výtlemy :D Učitel na nás koukal tak nějak divně. O KCGP jsme zase dělali nějaká cvičení, ani nevím, co to přesně bylo ale měli jsme tam doplňovat písmena. Upřímně jsme ten text ani nečetli a všechno si otipovaly :D Ale dobře ! Z celého cvičení, jsme měly jenom 2 chyby - fakt štěstí ! :D Takže to byl takový fajnový den ve škole.

Po škole mě zase čekalo chvátání na vlak, měla jsem to hodně těsný ale stihla jsem to, následovalo 30 minut nudy ve vlaku a poté 10 minut nudy v autobuse. To, co ale následovalo poté byl doslova ale šok ! Vystoupila jsem z busu v naší vesnici a šla směrem domu. Po protější straně jsem viděla běžet světlého psa směrem ke mně. Jsem slepá na dálku, takže jsem nerozeznala o jakého psa se jedná, běžel ale ke mně. Až když byl cca několik metrů odemně jsem poznala, že je to Bodie (můj pes). Nevím, co mu blesklo hlavou ale najednou se rozhodl přejít silnici. V tu samou chvíli ale ze zatáčky vyrazil kamion a já to měla jen tak tak, že jsem ho z té silnice ztrhla. To je normální debil ten pes ! Samozřejmě já totálně v šoku, vystrašená jsem se tam klepala a pes jenom sedí vedle mě, vrtí ocasem a je šťasný, že mě vidí. Fakt úžasné ! Nechápu, co ho tyhle toulky zase chytaj..


Já chci sníh ! :D | 29.listopadu 2012

29. listopadu 2012 v 21:09 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Já chci sníh, já chci sněhovou pohromu ať se zítra nedostanu do školy ! :D


Jak se máte ? Já vcelku přežívám. Potřebovala bych nějaké volno, protože ta škola už mě štve, i když výsledky nemám zas tak špatné. Včera jsem dostala známku z dějáku - mám za tři ! Byla jsem docela v šoku, protože polovině věcí jsem tam nerozuměla a byla líná si to hledat ve slovníku, takže to byla taková písemka álá tipovačka :D No ale dopadlo to dobře. Ještě aby takhle dopadla zítřejší písemka z biologie a budu spokojená:)


Tak jsem se rozhodla napsat... | 27.listopadu 2012

27. listopadu 2012 v 19:19 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Taky vám občas něco přijde jak ze snu ? Já mám dneska den, že jsem tak nějak mimo realitu. Je teď nějaké divné období, a to vážně divné ! Nejvíce mě děsí moje zdravotní stránka. Furt si přijdu unavená, zmatená a chvilkama se mi točí hlava. Dneska se mi to ve škole stalo o zemáku. Psali jsme test a já myslela, že to vážně nedopíšu a seknu tam sebou. Fujky. Doufám, že se to zlepší protože návštěva doktora mě upřímně děsí ze všeho nejvíc !

Takový zajímavý obrázek, který jsem kdysi nakreslila o chemii :D

Jinak co je nového ? V podstatě ani nic a zároveň strašně moc. Jinými slovy některé věci na blog prozrazovat nechci vůbec a jiné se dozvíte až to bude "jasnější". Hodně se toho stane příští týden, především co se mé budoucnosti týká. Mám strach a zároveň jsem zvědavá. Každopádně si přeji, aby to bylo už zamnou a jestli to vyjde, tak budu nejšťastnějším člověkem na planetě Zemi !


Nemám čas - Pozastavení ? | Info článek

24. listopadu 2012 v 16:59 | Dark Sayu |  Informační články
Ahojte..

Chci vám sdělit, že v poslední době nemám absulutně čas. Mohly jste si toho i všimnout, že na blogu nepřibyl od pondělí žádný nový článek. Uvažuji o pozastavení, sice nerada ale možná ho budu muset uskutečnit. Rozhodla jsem se nyní pro nějaké změny a chci si jít za svým snem. Bude to hodně náročné, především co se příštího roku týká, ale já se chci pokusit pro to udělat maximum !

Nebojte ale, neznamená to konec blogu. Jen možné pozastavení a celkově snížená aktivita. Jsou nyní pro mě daleko důležitější a podstatnější věci než je blog, a zároveň chci taky nějak žít. Na blog se budu zatím snažit přidávat ve volných chvílích, nezaručuji ale žádnou pravidelnost ;-)


MatematičQa | 19.listopadu 2012

19. listopadu 2012 v 19:30 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..


Nadpis berte s rezervou (!) :D O dnešní matematice nám s kámoškou trošku hrabalo, takže jsme vymýšleli všemožná slova s takovéma těma úžasnéma "Q", který tak rádi používají hrozně chytří lidé ;D
Dnešek byl jinak docela v pohodě den. První hodinu jsme měli suplování na češtinu, takže jsme s kámoškou hrály slovní fotbal na hrách.cz, taková čeština by mohla bejt častějic ! :D Další hodinu jsme měli matematiku (naší "oblíbenou" :D). Dostala jsme opravenou písemku - čtvrtletku - a mám čtyřku ! Jsem spokojená, hlavně že to není pětka, a to jsem ji docela čekala. Pak následoval děják = písemka. Dopadne asi špatně. Polovině těch otázek jsem v té angličtině zase nerozuměla.


WishList | 0.1

18. listopadu 2012 v 19:19 | Dark Sayu |  WishList

Nedávno jsem přemýšlela o seznamu věcí, které bych si do konce roku chtěla pořídit. Bohužel finance mi tolik věcí nedovolí, ale přát si je můžu :D Ze všeho nejvíc bych ale chtěla nový mobil. Nejlépe Samsung Galaxy S III, ikdyž se rozhoduji mezi obyčejným a mini. Ten obyčejný bych mohla využívat i jako čtečku e-booků, nadruhou stranu ten "mini" má vymakanější foťák. Těžké to rozhodování ...


Více v celém článku...


Už nejsem blondýnka ! :D | 18.listopadu 2012

18. listopadu 2012 v 14:29 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Sorry, že jsem se včera neozvala ale byla jsem moc lenivá něco sepisovat. Dneska se naopak musím učit a ještě do toho uklízet, takže to na nějakou extra velkou aktivitu nevidím. Nicméně, co je nového ? Už nejsem blond :D Už včera večer jsem obarvila vlasy. Furt si na sebe nemůžu zvyknout, po těch 2 letech už jsem si zvykla na blond vlasy... ale líbí se mi to, konečně nějaká změna zase :-)Může být divnější den ? | 16.listopadu 2012

16. listopadu 2012 v 21:00 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte...


Jooo ! Mám pátek nejhorší den za sebou !! :D

Ráno jsem si přála mít horečku, rýmu a snad i kašel bych přetrpěla, kdybych do té školy nemusela. Bohužel. Musela jsem, ale jsem ze sebe spokojená, dala jsem to ! První hodinu jsme měli fyziku. Vlastně si ani nepamatuju, co jsme probírali, protože jsem se ještě narychlo snažila naučit poslední kapitolku biologie, která následovala druhou hodinu. Byla jsem zkoušená ještě s jednou spolužačkou, která tu látku uměla o dost líp. Já měla před tabulí naprosté okno, a ač jsem tu látku věděla, tak jsem hrozně zmatkovala. Skoro mi přišlo, jako bych stála před tabulí a akorát učiteli říkala "nevím" nebo "to si nepamatuji" :D přitom jsem si pak v lavici na všechno vzpoměla!! No ale co se dá dělat, každopádně, když mi učitel sděloval známku a já už čekala, že oznámí za pět ať se nechám přezkoušet další hodinu, tak jsem byla malinko víc v šoku, když mi řekl, že mám trojku. Lidi já mám trojku !! Fakt extra divné ! :D

Po biologii následovala čeština. Taky jsem skoro nevnímala, jelikož jsem si chatovala na facebooku ( jo jsem strašná ;D) a zároveň se učila matiku. Ta byla další hodinu. Nevím, co budu mít. Mám blbej pocit, že to mám přesně naopak, jak to nemělo být. Nojo, debilní výroky, debilní množiny a intervaly ! Jsem zvědavá na pondělí..


Po škole jsem musela jít do Lidlu, protože mamka po mě chtěla koupit mikču. Měli poslední "S" velikost, tak jsem byla šťastná. Jelikož jsem měla ještě čas, tak jsem se mrkla do Kiku, Takka, Gatu a New Yokeru, ale koupila jsem si akorát svetřík v Kiku (viz. Foto). Jinak se mi v těch obchodech nic moc nelíbilo. Pak jsem šla ještě do DMka a koupila si takovej čistící gel na pleť. Jsem zvědavá jakej bude.


Učení je mučení ! | 15.listopadu 2012

15. listopadu 2012 v 17:29 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte...

Dneska to bude takový "rychlo článek" jelikož mám na zítra hromadu učení. Pff.. vůbec nevím, jak to zvládnu jelikož se mi chce neskutečně spát a bolí mě hlava od té doby, co jsem přišla ze školy domu. Achjo. Jsem si dala sprchu a pak se šla projít se psema s tím, že by mi to mohlo trochu pomoct a učení by mi šlo líp ale jsem akorát ještě víc ospalá...


Tuhle fotku jsem vyfotila dneska během procházky. Na fotce to není tak vidět, ale byla v dálce slabá mlha a celkově šero dělalo takové hororové prostředí. Už jenom valící se zombie tam chybí a byla by to hororová dokonalost ;D


Jupíííí ! :D | 14.listopadu 2012

14. listopadu 2012 v 18:59 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte...

Dneska je můj šťastný den a víte proč ? Konečně mám po měsíci a půl zpátky funkční mobil ! Bože, já jsem za to tak šťastná, že to není možný. Ale už hodně dlouho nechci vidět žádné opravny mobilů :D Fakt ne, když si vzpomenu, že jsem dala mobil do jedné opravny, kde nebyly schopní se ozvat a dát informace o stavu mobilu, který tam ležel asi tak měsíc a pak během půl měsíce si navymýšleli různé píčoviny, že tam museli nainstalovat to a tohle a nakonec si naúčtovali nehorázný prachy a mobil mi vrátili ve stejným stavu, jako jsem ho tam dávala :D Teď mi dal táta mobil do druhé opravny, kde to měli hotové během pár hodin a účet ? Pouhá padesátikoruna. No hlavní je, že už mám mobil ! :)


Taky jsem dneska už byla ve škole. Uff.. přežila jsem to. Psali jsme z angličtiny na slovíčka, možná bych mohla mít dvojku (doufám). Nejvíc mě štve, že jsem zblbla slovíčka, které jinak znám. Po škole mě pak vyzvedl táta, jelikož měl cestu do města, tak se zdržel. Alespoň jsem byla ušetřená té příšerné cesty vlakem ! A ještě k tomu jsme se stavily v DM drogerii. Nechtěla jsem moc utrácet, takže jsem si koupila jen nezbytně nutné - linku na oči a barvu (zrz) o víkendu si chci totiž nabarvit znovu vlasy. To minulé barvení se mi už celkem vymylo:/