Prosinec 2012

Poslední den v roce.. | 31.prosince 2012

31. prosince 2012 v 16:20 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Abych shrnula můj současný stav, aneb je mi na nic a jsem nemocná. Takže prosím chápejte, že vymyslet jiný článek než denní zápisek by byl pro mě teď nadlidský úkol. Dneska je poslední den v roce, kam razíte na párty ? Já jsem vzhledem k mému stavu doma. Asi se budu učit nebo koukat na nějaké filmy.. Prostě nuda. :(


Momentálně se jen tak poflakuju u telky. Jestli někdo chcete přidejte si mě na fb - ChristinQa 'Sayu' Hojsáková - a můžeme pokecat.


Taková normální nespavost.. | 30. prosince 2012

30. prosince 2012 v 1:13 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Já vím, že teď píšu jenom denní zápisky ač jsou prázdniny a já mám čas psát i nějaké zajímavější články. Ale musíte to ještě chvilku vydržet. Možná už dneska přes den se tu objeví nějaký pořádnější článek. Momentálně nemám náladu nic vymýšlet. Je mi na nic a nemůžu spát, navíc jsem asi nemocná. Bolí mě hlava a začínám mít kašel, úžasný.

Docela mě děsí, jak se ty prázdniny krátí. Ve čtvrtek už do školy. Sakra. Chtěla jsem tolik toho během volna stihnout a nemám ani čtvrtinu toho. Hlavně co se týká kreslení a učení, a také nějakého úklidu, jak v pokojku tak v počítači. Prostě na nic všechno !Nový mobil ! :D :) | 28.prosince 2012

28. prosince 2012 v 19:59 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Omlouvám se, že se teď v poslední době blogu moc nevěnuji, ale přes víkend se to spraví ! Dneska jsem byla skoro celé odpoledne v Budějkách. Byla jsem si koupit nový mobil, protože ten můj starý jaksi nejde :D Koupila jsem si Huawei Ascend G300 :) Je to naprosto úžasný mobil, a zároveň celkem levný.Zase na horách :D | 28.prosince 2012

28. prosince 2012 v 0:12 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Včerejší den bych po dlouhé době nazvala naprosto úžasným dnem. Byla jsem zase na horách s Comettem. Abych byla upřímná, tak se mi moc jet nechtělo, jelikož jsem asi dva dny už nespala. Bus už byl ale zaplacený, tak se nedalo nic dělat. Marně jsem doufala, že usnu během cesty, ale místo toho jsem jen pozorovala auta na dálnici a města/vesnice, které jsme míjeli. Jsem ale ráda, že jsem jela.

- Fotka z Gasteinu z minulého roku -

Do střediska Bad HofGastein jsme přijely něco málo po osmé (?). Nejsem si jistá, protože hodiny jsem moc nesledovala. Každopádně sjezdovky byly ještě krásně urolbované a umrzlé. Dole v údolí byla neskutečná mlha, ale navrchovlku bylo krásně jasno a slunečno. No protostě počasí k nezaplacení ! Miluju to tam, počasí vždy úžasně vyjde a Gastein je nádherné středisko. Nejvíce tam mám oblíbenou 7 km dlouhou sjezdovku, která je zčásti značená černě a v druhé polovině se do ni prolíná červená.


Videoodpověď - Otázky !

26. prosince 2012 v 17:29 | Dark Sayu |  Informační články
Ahojte:)

V některém z předešlých článcích jsem se zmiňovala, že mi jedna slečna psala na email dotaz, zda-li neplánuji točit videoodpovědi. Po zvážení jsem se rozhodla to jednou přece jenom zkusit (tedy pokud bude dost otázek).

Dávám vám zde tedy prostor na vaše otázky. Předem upozorňuji, že na příliš osobní otázky odpovídat nebudu!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po novém roce bych chtěla natočit videoodpověď, dávám vám tak poslední možnost na otázky ! :)


Jak probíhali Vánoce u nás doma? | 25.prosince 2012

25. prosince 2012 v 19:19 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Tenhle článek jsem původně nechtěla vůbec psát, ale když na 99% blozích se řeší Vánoce a Štědrý den, proč se nezapojit do stáda a nepodělit se o své zážitky..

Abych začala, vstávala jsem něco kolem jedné hodiny odpoledne a šla se připravit. Jeli jsme navštívit babičku a předat ji dárky. Naoplátku jsme od ní dostali peníze. Chvilku jsme u ní pobyli a jeli za druhou babičkou, kde se situace opakovala. Nakonec jsme jeli k domovu. Povečeřeli jsme - měla jsem smažený hermelín s vídeňským salátem (mňamka) - a šli na rozbalování dárků. Nevím proč, ale nemám Vánoce moc ráda. Několik týdnů před Vánoci jsme si řekli, že nebudeme Vánoce řešit a stejně (možná díky okolí) jsme je řešili. No ale fajn, je to za mnou a další budou naštěstí až za rok.


No a co jsem dostala za dárky ? Největší radost mi udělal bráška s knížkou o světové válce se zombie a doplňující hrou na PC. Další v pořadí byl táta, který mi dal knížku "Dráculův poslední doušek". Knížky opravdu miluji a vůbec jsem nečekala, že by mi je někdo z rodiny mohl dát. Od mamky jsem dostala lak na nehty a nějaké sprcháče.. Na závěr jsme pak s bráchou od rodičů dostali ještě peníze.

Mám už přesně vymyšleno, co si za ně koupím. Potřebuji nové botky a dalé pak nějaké skicáky, barvy, štětce a možná i knížky o umění. V poslední době čtu hodně e-booků, ale přece jenom bych chtěla mít jednu, kterou bych si pak mohla zařadit do knihovničky. Ze zbytků peněz bych možná uvažovala o novém mobilu. Chtěla bych smartphone a do 4 tisíc si myslím nějaký kvalitní snad pořídím.

Pes Shitzu | Moje Kresba 1.1

24. prosince 2012 v 13:20 | Dark Sayu |  Kresby
Nemohla jsem včera vůbec usnout. Usnula jsem až skoro v půl šesté ráno, a tak jsem si zkrátila chvíli kreslením. Předem upozorňuji, že jsem si vědoma svých chyb, i když přece jenom na kresbu kreslenou na A3 přibližně v tři ráno za mizerného osvětlení to není špatné :D


Zlověstné auto | Moje Video

23. prosince 2012 v 19:19 | Dark Sayu |  Ostatní Videa
Ahojte..

Včera jsem naprostou náhodou při uklízení našla staré autíčko na ovládání, a to bych nebyla já, kdybych do něj okamžitě nedala baterky a začla si s ním hrát. Jak jsem po chvilce zjistila, můj pejsánek Charlienek nebyl z autíčka zrovna nadšený, a tak když jsem svěřila ovládání autíčka na chvilku bráchovi, vzala jsem si mobil a začala natáčet. Videa jsem poté v počítači sestříhala a vzniklo toto. [Bohužel je to až druhá verze, protože první se mi neuložila, jelikož se mi sekl počítač :/ ]


Konec světa a nový blog.cz | 22.prosince 2012

22. prosince 2012 v 17:49 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte..

Včerejší "poslední" den světa stál opravdu za to. Na nějaký konec světa jsem nevěřila, ale některé ty teorie byly vskutku zajímavé. Asi nejvíc se mi líbila teorie se zombie apokalypsou. Škoda, že nevyšla..snad příště. Jinak byl včera obvyklý den na nic, neboli na facku. Chtěla jsem uklízet, ale celý den jsem se k tomu nedostala. Vstávala jsem asi v 10 hodin, protože mě probudila pošťačka, a pak už jsem nemohla usnout. Dala jsem si oběd a u toho koukla s bráchou na jeden díl simpsonů a následně na horor Bay (bude recenze). U toho jsem jen tak občas mrkla na blog nebo okomentovala nějaké blogy.

Zdroj obrázku: internet

Byl pro mě ale docela šok, když jsem zjistila nový vzhled blogu.cz. Jako trošku wtf ? Nelíbí se mi to ! Po grafické stránce není ten vzhled špatný, ale kde jsou aktuální články oblíbených blogerů a přehled komentářů ? Hlavně, že tam nacpou velkej box krásná.cz a články z AK klubu. Hm. Docela jsem začala uvažovat o blogspotu. Je mi ale líto tohoto blogu, dala jsem si slib, že na něm vydržím, takže se pokusím to nějak zkousnout.


Kresby, aneb když se nudím ve škole.. | 1.0

21. prosince 2012 v 14:49 | Dark Sayu |  Kresby
Ahojte...

Už jednou jsem přidávala ukázku mých kreseb, když se nudím ve škole. Jelikož měl článek celkem úspěch, rozhodla jsem se dát vám se ještě nějaké kresby. Nejsou zrovna nejlepší, nazvala bych je jen takovými čmáranicemi v nudných hodinách češtiny a biologie, ale i přesto je házím sem na blog.