Prosinec 2013

Goodbye ;-)

9. prosince 2013 v 18:41 | Dark Sayu
Ahojte..
Zvláštní psát možná poslední "ahojte" na tomto blogu...

Nicméně zpět k podstatě článku. Možná jste si všimli, že blog.cz v poslední době dost blbne, nejdou přidávat komentáře, psát články, které se pak dokonce občas ztrácejí (doufám, že tento se neztratí a úspěšně se alespoň zveřejní). Rozhodla jsem se tedy pro razantní změnu - odchod. Mám blog.cz ráda, a proto mě tento odchod mrzí ještě více. Navíc jsem si tento blog vedla od května 2011, což není zrovna krátká doba, i když byl blog smazán několikrát furt má pro mě určitou hodnotu.

Tímto se s vámi loučím, a ti kteří měli mé články rádi mě mohou následovat na blogspot -->


Jenom tak trošku líná napsat | 5.prosince 2013

5. prosince 2013 v 22:30 | Dark Sayu |  Denní zápisky
Ahojte...


Slibovala jsem sice větší aktivitu, ale ono to lepší snad ani nebude. Škola je celkem náročná a vyčerpávající, kolikrát jsem ráda, že dojdu na intr, naučím se na druhý den a jdu zalehnout nebo se odreagovat hraním WoWka s přítelem. No a víkendy teď momentálně trávím u přítele, kde na blog zapomínám už uplně.

A co je nového? Téměř nic. Ve škole se mi celkem daří, aneb napsala jsem písemku z fotky na dvojku! Jsem z toho neuvěřitelně šťastná, protože ty písemky nebývají zrovna snadné. Na VYPkách jsme teď ve středu trénovali kresbu na klauzury, kreslili jsme židli + nějakých deset předmětů, takové nějaké zátiší to bylo. Je celkem unavující pět hodin kreslit.

Jinak se teď snažím přežívat se zbytkem peněz, co mám. Tenhle a ještě příští týden jedu k přítelovi a moje peněženka jen hubne a hubne. Je celkem dobré najet na "nouzový režim", ale je těžké odolávat všem těm věcem, když jdu kolem obchodů nebo drogerie.