Červen 2014

Třebíč-Jihlava, aneb celý den pryč

30. června 2014 v 20:09 | Dark Sayu |  My Life
Ahojte...

Musím říct, že jsem ráda, že jsem doma. Dnešní den byl opravdu vyčerpávající, hlavně vstávání v půl šesté - to bych hned zakázala ! :D Přítel ale musel jet na pracovní pohovor do Třebíče, kde měl být na devátou. Nechtělo se mi nechat ho jet samotného, tak jsem samu sebe překecela a jela s ním. Ta cesta mi přišla nekonečná, hlavně už nechci vidět dlouho cestu autem. Po pohovoru jsme obvolali ještě pár bytů a domluvili jsme si na odpoledne prohlídku. Takže cesta s Třebíče do Jihlavy a pak flákání se několik hodin v CityParku. Tam jsme si zašli na oběd na čínu (strašně miluju čínské nudle:3) a pak ještě mrkli po obchodech. Koupila jsem si novou podprsenku v Lidlu. Krásnou červenou a byla jsem happy, páč měli poslední velikost "C". Pak mám ještě nové tričko a hodiny na krk -_-. Kua, proč musím tolik utrácet?! Potřebujeme teď peníze, takže se najíždí na extra šetřící režim, kde se kupuje jen nezbytně nutné, takže (doufám) nečekejte žádné moc nakupovací články. Aby toho utrácení nebylo ještě málo, tak jsme si zašli do 5D kina. Nikdy jsem tam nebyla a musím říct, že je to parádní zážitek. Vybrali jsme si film "Apokalypse", takový trošku hororovější žánr.

Odpoledne nás pak čekala prohlídka bytů. Oba splňovali naše kritéria, aneb nájem do sedmi tisíc a oba byli krásný. První byt byl mezonet (dvoupatrový byt). Zařízený, pěkný, malý a zkrátka útulný. Měl dvě místnosti dole, kde bylo posezení, kuchyň, z které byl vstup do koupelny. Směrem po schodech nahoru se nacházela menší místnost s dvoj-postelí, stolem a skříňkou. S přítelem jsme se shodli, že tento byt se nám zatím líbil nejvíce. Druhý byt byl rozdělen do dvou místností, kde byla kuchyň, spojena s dvěma stolama, skříňkama a postelí. U kuchyně se nacházeli dveře vedoucí do takové menší koupelny. U tohoto bytu se mi líbilo jeho moderní zařízení, ale z praktického hlediska se mi stále nejvíc zamlouvá ten první byt. Achjo, doufám, že peníze z brigád nějak dáme dohromady, abychom snad koncem srpna mohli bydlet !


Vysvědčení, aneb malinko nákupů...

28. června 2014 v 17:49 | Dark Sayu |  My Life

Omluvte, že se ozývám tak pozdě. Chtěla jsem napsat už včera, ale jelikož jsme s přítelem ráno vstávali ve čtyři, abych stihla být na osmou v Jihlavě pro vysvědčení a pak jsme se ještě různě zdrželi a domu dorazili až asi v půl páté. Nebyla jsem schopná ničeho, jen jsem ulehla a spala až skoro do poledne. Jsem ještě teď vcelku vyřízená a unavená, hrozně mi vždycky dlouho trvá, než naspím potřebný čas hodin. No a jak jste dopadli s vysvědčením? Já měla jednu trojku z fyziky, pak dvojky z matiky,technickýho kreslení, estetiky, dvk, typografie, animace, výtvarný přípravy, fotografie a pak jedničku z počítačové grafiky,angličtiny,češtiny,chemie,občanky,ekologie a dějepisu. Takže jsem docela spokojená.


7 days to die | My life

25. června 2014 v 16:54 | Dark Sayu
Ahojte...

Nejsem si úplně jistá, zdali vás tento typ článku bude všechny bavit, ale ráda bych vám tu na blogu představila svou aktuální nejoblíbenější hru. Zmiňovala jsem ji již v jednom deníčkovském článku, kde jste mi psali, že ji vůbec neznáte. Já jsem si tuhle hru doslovala zamilovala a s přítelem ji hrajem denně. Nebudu radši ani říkat, kolik už hodin máme nahráno :D Radši pomlčím...

Světlo a Stín | Fotogalerie

22. června 2014 v 19:05 | Dark Sayu |  Fotky na Téma
Ahojte...

Přidávám slibované fotografie na téma "Světlo a Stín". Výjmečně to nejsou fotky, které byli foceny za účelem úkolu do školy a jen tak pro zábavu. Fotila jsem je asi před měsícem, kdy jsem byla doma. Snad se fotky líbí :-)
Pozdě, ale přeci...

21. června 2014 v 14:26 | Dark Sayu |  My Life
Ahojte...

Trošku víc na blog kašlu, ale je to způsobeno především nedostatkem času a tím i nápadu na články. V příští dnech se můžete těšit na nějaké fotografie, které se mi už v kompu válí nějakou tu chvíli ale ještě jsem se nedostala k tomu je zveřejnit. Teď ale trošku k deníčku...


Klauzury a všechno těžké je zamnou...

15. června 2014 v 12:37 | Dark Sayu |  My Life
Ahojte...


Blogu jsem se teď věnovala opravdu na minumum. Důvodem byla hlavně škola. Odezvdávala jsem zápočtovky do VYPek a dělala klauzurní zkoušky z PGéček. Nakonec - téměř na poslední chvíli - jsem na ty PGéčka něco vymyslela. Dělala jsem "Cute Elektronics", sice jsem nejdřív udělala asi pět návrhů, které poté směřovali do koše, ale nakonec z toho přece jen něco vyšlo. Měla jsem hrozný stres, že to poté ve škole nestihnu a anebo mě nebude poslouchat program, ale zvládla jsem to nakonec i docela rychle. Nejvíc jsem se asi nastresovala při animacích, kde jsem nestihla jedno cvičení. Teď už mi zbývá jen odevzdat fotoknížku, kterou jsem dělala na téma "Zvířata v černobílém" a vše bude za mnou. Už se nemůžu dočkat prázdnin, vlastně už teď je to pohoda nemít žádný stres z písemek, testů apod kravin a jen si užívat víkendu s přítelem. Koupili jsme si společně jednu hru - 7 day to die. Miluju tu hru! :D


Summer is here ! :) | Random Photos

7. června 2014 v 13:29 | Dark Sayu |  My Life
Ahojte...


Jak si užíváte letní počasí ? Já lehce zkomírám, nejsem příznivec teplot nad třicítku. Ještě štěstí, že je víkend a můžem se s přítelem válet u bazénu. Je to jediná záchrana. Dneska ráno jsme byli něco málo pokoupit v obchodě, a pak dělali oběd. Povedl se na jedničku, dokonce i táta nám ho pochválil :D Dělali jsme to nejlepší a nejúžasnější jídlo do těhle horkých teplot - těstoviny s tuňákem a zeleninovým salátem :3 Nejvíc miluju. Taky jsem vám moc chtěla poděkovat za hlasy v Miss Blog. Vážím si druhého místa, které jsem upřímně vůbec nečekala. Musím se přiznat, že jsem se nemálo usmívala, když mi přišel email, kde stálo "dovoluji si vás informovat, že jste vyhrála 2. místo v naší velké jarní soutěži Miss Blog.cz."

Čiči | Fotogalerie

2. června 2014 v 10:32 | Dark Sayu |  Fotím...
Ahojte...

Přináším vám opět nějaké fotografie, které jsem pořídila o víkendu u přítele. Potřebovala jsem fotit nějaká zvířata do školy, protože téma mé fotoknížky překvapivě zní zvířata. S fotkami jsem tak průměrně spokojená. Na displeji ve foťáku vypadali dobře, ale při důkladném prohlížení v počítači už tak dokonalé nejsou. Nu což, holt blbě zvolená clona a expoziční čas. Tady máte alespoň nějaké fotky na ukázku, snad se líbí :)

7