Srpen 2014

Konečně byteček :3

28. srpna 2014 v 22:48 | Dark Sayu |  My Life
Ahojte...

Tento týden byl dost hektický. Nakonec nám ten náš již vybraný byt nevyšel (určité věci nám nevyhovovaly) takže jsme včera jsme byli s přítelem na prohlídce několika bytů. Některé byly...no škoda mluvit. Každopádně jsme vybrali konečně jeden, který nám plně vyhovuje. Je poblíž mé školy, takže to budu mít ráno do školy ani ne 5 minut, hehe :D

Teď nás ale čeká velké stěhování. Jsem vážně zvědavá, jak sbalím tu svou skříň plnou hadrů...sakra,proč mám tak moc oblečení ? :D Zítra jedeme do bytečku uklízet a pak k příteli domu, kde si sbalí své věci (hlavně kompa, bez kterého by nepřežil :D) a v sobotu to pojedem stěhovat. Pak opět ke mně domu přestěhovat zbytek mých věcí a od neděle budeme už bydlet :3 Strašně se těším, ten byt je hrozně prostorný a velký ač je menší než ten původní.

/ výhled z okna /

Summer 2014 | My life

25. srpna 2014 v 20:54 | Dark Sayu |  My Life
Ahojte...

Přináším vám článek s přehledem mých prázdninových aktivit. Nebylo jich tolik, nebyla jsem na super drahé dovolné u moře jako jiní, ale taky jsem neseděla celé prázdniny na zadku doma a nekousala se nudou. Vlastně nudu jsem nezažila zatím ani jeden den ! :D Každopádně tady máte článek, enjoy it ! :-)


Some news of my life...

21. srpna 2014 v 15:24 | Dark Sayu |  My Life
Ahoojte...

Omlouvám se, že je teď blog krapet neaktualizovaný a články vycházejí jaksi nepravidelně. Snažím se užívat si posledních dnů prázdnin, co nejvíc naplno. Navíc teď s přítelem řešíme dost stěhování a zařízování takových těch věcí ohledně bytu. Budeme nejspíš kupovat ledničku, pračku, postel a další podobné blbosti. Máme už soupis věcí, co musíme koupit i s celkovou cenou. Hlavně se řeší ještě věci ohledně smlouvy bytu..no těším se až to bude za námi !


Dneska jsem byla taky zase po nějaké době na brigádě - a nejspíš také za tyto prázdniny naposled. Byly jsme se školkou navštívit akvárium tady v Hradci. Mám zase spousty fotek na upravování, ale bylo to super. Zítra jede přítel na nějaký pohovor do Jihlavy, takže rovnou pojedeme ke mně domu, kde už se budu balit do školy. Ach, mě se tak neskutečně nechce!

P.S. Pokusím se být trošku aktivnější, takže čekejte články :) + mám pro vás další takovou nabídku - překvapení.TAG - Photography

17. srpna 2014 v 20:15 | Dark Sayu
Ahojte...

Když jsem TAG s tímto zaměřením viděla, bylo jasné, že ho musím taktéž vyplnit. Není pro mě lepší záliba a koníček než fotografování. Některé otázky jsem od originálu vynechala a přidala si své. Zkrátka jako každá správná blogerka si TAG poupravila. A komu bych tento TAG doporučila ? Určitě všem, kteří jsou milovníci fotografování a nějak se o něj ať už aktivně či pasivně zajímají !


1. Jaký vlastníš fotoaparát ?
Mám jeden kompakt od Canonu a zrcadlovku Nikon D5100, zatím jen se zoomovým objektivem 16-85mm. V budoucnu si však plánuji pořídit teleobjektiv nejlépe nějaký až 300mm či víc :-)

2. Dáváš přednost kompaktům nebo zrcadlovkám ?
Jak kdy. Ono má vše své výhody. Zrcadlovkou fotím většinou takové ty fotografie, na kterých záleží. Kompakt zase naopak ráda využiji na různých grilovačkách, lyžovačkách, vodě či činostech, kde se zkrátka o svou zrcadlovku bojím :D Kompakty přece jen přežijí daleko víc - nebo alespoň můj, který už přežil utopení i pád z lanovky na skálu ;D

Ostružiny | Fotogalerie

14. srpna 2014 v 14:30 | Dark Sayu |  Fotky na Téma
Ahojte...

Jelikož v nedávné anketě, kde jste pro mě vyplňovali formulář dopadla rubrika fotografií, jako nežádanější, přináším vám další set fotografií. Jedná se tentokrát o detail ovoce - ostružin, které jsme s přítelem při víkendové procházce kolem pískoven našli spousty. Bohužel většina ještě nezralých...


Bodie | Fotogalerie

11. srpna 2014 v 19:46 | Dark Sayu |  Fotím...

Ahoojte:)

Včera jsme byli společně s přítelem na jedné nedaleké pískově. Jelikož bylo vedro a můj pes je milovníkem vody, vzali jsme ho sebou. Bylo tam mrtě lidí, ale asi po půl hodince hledání jsme našli plážičku, kde jsme byli sami. Taková dobrá romantika :D... Každopádně jsem si sebou brala foťáček a udělala několik snímků - pak mě i přítel fotil ve vodě, ale to ještě nevím jestli na blog zveřejním :P

Večer jsem pak zkoušela fotit ten obří měsíc, ale jelikož nevlastním zatím teleobjektiv, tak ty fotky stojí za prd. Achjo, chci si ho strašně moc pořídit, ale teď půjdou výdaje hlavně na byt a nějaké ty věci do něj - postel,skříně,lednička apod...


Zaujalo mě - Filmové novinky roku 2014

10. srpna 2014 v 13:48 | Dark Sayu |  My Life
Ahojte...

Poslední dny trávíme s přítelem sledováním všemožných filmů počínajíc romanťákama, přes komedie, dramata až k hororům. Musím říct, že tenhle rok je co se hororů týká dost slabý, ale tak třeba nás něco ještě mile překvapí. Vcelku jsem si také zamilovala komedie a romanťáky...sakra, co se semnou děje?! Každopádně zde máte takový soupis novinek filmů 2014, které mě zaujali. Snažila jsem se zaměřit na více žánrů, takže doufám, že si každý najde své ! :-)

Nekonečná láska/Endless Love

Drama/Romantický
Obsah: naleznete na csfd.cz
Můj názor: Takový typicky holčičí film, vyprávějící o dívce, která se zamiluje do chlapce. Ten se však nezamlouvá jejímu otci, a ten se snaží jejich lásku všemi silami zničit. Je to taková odreagovačka, kdy nemáte co odpoledne dělat.
Moje hodnocení: 5/10


První pomoc zničeným vlasům v létě !

8. srpna 2014 v 13:19 | Dark Sayu |  Kosmetika

Mít krásné zdravé dlouhé vlasy je sen snad každé z nás. Léto je ale plné nástrah a naše vlasy v těchto měsících často trpí. Chlorovaná voda z bazénů a aquaparků vlasy zbytečně vysušuje a vlasy se tak stávají náchylnější na lámání a zacuchávání. Je tak nutné i hned zakročit. Jak o své vlasy pečuju v létě já ? Jaká je má první pomoc proti zničeným vlasům ?

Není třeba hned vyvádět ! Všechno jde zachránit...Znáte ten pocit, když celý den relaxujete v aquaparku, na koupálku či jen doma u bazénu a druhý den zjistíte, že jsou vaše vlasy jak po velké pařbě ? Suché, zacuchané a naprosto nepodajné. Přesně takový pocit jsem zažila včera. Byla jsem zoufalá, tak nezbývalo nic jiného než zakročit s první pomocí.


Řetězový TAG

5. srpna 2014 v 18:35 | Dark Sayu
Ahojte...

Musím se přiznat, že o tomto TAGu jsem se dozvěděla až nyní, kdy jsem byla nominována od jedné blogerky z blogu mylifemymistakes.blog.cz, které tímto děkuji za nominaci. Jdeme tedy na samotný TAG. Součástí TAGu jsou úkoly, které dotyčný bloger musí splnit.

Jako první úkol je poděkování blogerce/blogerovi, který vás nominoval a poté o sobě napsat 11 faktů, odpovědět na 11 otázek, které vám byli položeny, nominovat další 11 blogerů a vymyslet jim otázky.

11 Faktů o mně

1) Miluju výrazné červené rtěnky
2) Správně bych měla nosit brýle, ale nenosím je
3) Jsem ujetá na náramky a přívěsky na krk
4) S přítelem jsme se seznámili přes BravoGirl
5) Miluju sex venku
6) Nerada nosím sukně
7) O prázdninách a víkendech bych nejradši prospala celé dopoledne
8) V horkých letních dnech je pro mě nejlepší osvěžení pivo
9) Jsem shopaholik
10) Mám dva psy
11) Od zaří budu nejspíš bydlet s přítelem


Vltava | Aneb nejlepší zážitky !

4. srpna 2014 v 11:46 | Dark Sayu |  My Life
Ahoojte...

V pozadí přítelovo autíčko, ve kterém jsme spali první noc :D

Tak mě máte zpět. Jsem živá, zdravá a ani klíšťátko mě nenavštívilo. Musím říct, že to byla parádní voda s moc fajn lidičkama. Neměla jsem sebou žádnou elektroniku - mobil, foťák, ntb, takže jsem si i trochu odpočala od těchto moderních technologií. Ale i přesto je fotek tuna, roli fotografky se totiž ujala přítelova ségra. Já nafotila jen pár fotek na přítelův mobil, maličko kvalitka na hovno ale tak lepší než nic ne ?

Počasí nám přálo. V pátek byla sice vcelku zima, ale měli jsme naštěstí úsek, který byl snadný a nebyli žádné jezy, takže jsme do kempu dorazili vcelku bez namočení. Zastavovali jsme se jen v jednom baru, kde jsme si dávali Mojito. Druhý den bylo nádherně. Čekal nás úsek 24km, kdy jsme proplouvali Českým Krumlovem, kde byli konečně nějaké jezy. S přítelem jsme se převrhli ale jen na jednom, kdy se nám do lodi dostalo neskutečně moc vody a my pomalu klesali ke dnu. Cesta jinak byla v pohodě. V jednom úseku jsme i docela ujeli naší malé skupince a užili si chvilku osamotě v lesíčku. Všem bylo naprosto jasné, co jsme v tom lese dělali :D Večer jsme pak dorazili do kempu Zlatá koruna. Byl tam stan na stanu, takže krapet hardcore. The best byla hlavně čekačka na jído - okolo hodiny :D Zajeli jsme pak večer tedy do Krumlova do Tesca pro nějaké pití. S přítelem jsme si koupili vodku s džusem a gin s tonicem v plechovce od Božkova. Absulutně teď nemůžu pít rum, potom co mi posledně bylo tak zle,takže radši jsem měla tuto alternativu :D

Poslední den (včera) jsme měli před sebou už pouhých 16km do Boršova, kde se lodě odevzdávají. Zážitek byl hned na začátku cesty, kdy nám začal hořet barel. Abych uvedla na správnou míru. Přivazovali jsme si lodě provázkama, a jelikož ne vždy byl po ruce nůž, provázky jsme přepalovali zapalovačem. Nu a jeden takový doutnající provázek se nám dostal do barelu. Takže když jsme na lodi otvírali barel, vyvalil se neskutečný kouř a smrad :D Takže jsme tam rychle začali lít vodu, ale stejně to neskutečně smrdělo :D