Září 2014

Konec nebo blogspot?

13. září 2014 v 23:48 | Dark Sayu
Ahojte...

Omlouvám se za neaktivitu. Neudělala jsem ani žádný nový design ani nerekostruovala blog. Vlastně design jsem udělala, a byl by i nastevený, kdyby blog.cz spolupracoval. Ale opravdu mě nebaví něco nastavovat 3 hodiny a neúspěšně. Omlouvám se, ale blog.cz mě čím dál víc štve. Nic tu nefunguje. Přihlášení se furt odlašuje, design nejde nastavit...

!!!! EDIT 14.9.2014 16:50 : Mám nový blog na blogspotu. Kdo chcete adresu napište na fb - Christine 'Sayu' Hojsáková, nebo na email : blackwitch-666@seznam.cz ;-)
Mějte se, bye :-) :P
http://ask.fm/DarkSayu

Little Kitty | Fotogalerie

7. září 2014 v 14:24 | Dark Sayu - 18 let |  Fotím...
Ahojte...

Tyto fotky se mi válí v počítači už pěknou dobu. Fotila jsem je někdy o prázdninách, když jsem byla u přítele. Zachytit malé koťě na fotografii, které chvilku neposedí a aby byl snímek zároveň dostatečně ostrý byla dobrá výzva. Nakonec myslím, ale že se fotografie povedly. No posuďte samy :-) Líbí se vám mé fotografie ?Nové bydlení... aneb fotografie bytečku :)

4. září 2014 v 20:37 | Dark Sayu - 18 let |  My Life
Ahojte...

Často jste mi psali do komentářů nebo na email či na facebook, ať zveřejním fotografie našeho bytečku. Vybrali jsme se nakonec jiný než původní, ale kvůli naší časové tísni nám vyhovoval daleko víc už jen především tím, že byl už předem zařízený. Dokupovali jsme si tak jen mikrovlnku z Lidlu a peřiny a polštáře. Od přítele jsme ještě dovezli stůl, kompa a nějaké jeho věci a poté odemně mojí haldu hadrů a další blbůstky :D Bylo toho opravdu hodně - naprosto přeplněné auto. Myslím, že nechci alespoň rok vidět stěhování ! :D Ale je pohodička bydlet téměř u školy, takže o volných hodinách můžu jít krásně na byt ať už na oběd či jen zabít čas na počítač.


Prvního září, aneb zase do školy..

1. září 2014 v 15:22 | Dark Sayu - 18 let |  My Life
Ahojte...

Je neuvěřitelné, jak ty prázdniny neskutečně rychle utekly. Vzpomínám si, když jsem si říkala, jak je na pohodu, že je začátek července a celé dlouhé prázdniny před sebou. Nějak mi to všechno přišlo, jako neuvěřitelně krátká doba. Furt jsem byla hlavně v jednom letu a ani nachviličku se nezastavila.

Dnešním dnem počínaje začíná naše společné bydlení s přítelem - takže vstup do dalšího školního roku pro mě nebyl zas tak hrozný :D Dneska jsme poprvé spali v u nás bytečku a bylo to parádní. Včera jsme ještě dostěhovávali věci a kupovali polštáře. Koupili jsme si jich víc, protože ten pocit lehnout si do spousty polštářů je k nezaplacení ! :) Mimochodem až bude všechno hotové udělám možná takové menší TAG Apartment Tour, jak jste si o něj psali :)

Každopádně dneska jsem byla ve škole. Bylo to je takové krátké info ohledně rozvrhu a nějaké ty blbosti, co se říkají na začátku roku. Rozvrh už máme a od zítra již deme podle rozvrhu. Zase budu trčet dlouho ve škole -_- Každopádně prý rozvrh není jistý, možná se nám nějaké hodiny ještě prohodí nějaké hodiny. Já jsem ráda hlavně za ten pátek, kdy budu končit 10:45 :3 Ale jinak končím okolo páté plus mám třeba 4 volné hodiny -_-